Randevu Iletisim
Randevu Almak için Hemen Arayın;

0539 457 49 72

rabia

Kişinin Üzerindeki Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Kişinin Üzerindeki Büyünün Belirtileri Nelerdir?
Bu haber 24 Nis 2013 Çar 18:41 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

İnsanların en çok merak ettikleri konudan birisi de üzerilerinde büyü varmı yokmu konusudur. Bir insana büyü yapıldığını anlayabilmek için, büyülerin bazı belirtileri büyü yapılan kişinin üzerinde bulunmaktadır. Dünyaca ünlü, ünlülerin medyumu Medyum Necla bu yazısında kişinin üzerindeki büyünün belirtileri nelerdir?, kişinin üzerindeki büyü nasıl anlaşılır?, kişinin üzerinde ve hayatında büyü olduğunu nasıl hissedebilir ve nasıl anlar? Büyünün kişiler üzerindeki etkileri nelerdir, gibi büyü hakkındaki bir çok merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz konulara açıklık getiricek. Aşağıda büyülerin belirtleri madde madde yazılmıştır.

 

Kişinin Üzerindeki Büyünün Belirtileri;

Üzerinde büyü olan kişi ve kişiler,

1) Hayat standartları iyi giderken, bir anda herşey ters döner ve dengeleri bozulur.

2) Kişi, zincirleme sorunlar ve problemler ile karşılaşır.

3) Aşk hayatı bozulur. (Evli ise evlilik hayatı.)

4) İş hayatı iflas, işten ayrılma vs. durumlar ile karşılaşır.

5) Sağlıkları bozulur, görünmeyen hastalıklar meydana gelir ve bu hastalıkları doktorların tedavi etmesi mümkün değildir.

6) Ölüm ile sonuçlanan durumlara kadar gider. (Üzerinde büyü olup, bozdurmayan kişilerin %70′i ölüm ile sonuçlanmıştır.)

7) Mal-mülk zenginliği olmaz var ise de sahip olduklarıda elinden gider.

8) Kişinin evlilik konusunda kısmetleri bağlanır ve kaç yaşa gelirse gelsin, büyü bozulup, kısmeti açılmadığı takdir de dünya evine giremez.

9) Büyüden gelen cinler, periler, şeytan vs. görünmeyen varlıklar bayan ve erkekler üzerinde etkili olurlar. (Kişinin cinsiyetlerini değiştirmeye kadar gider ve onlarla cinsel münasebete girerler. Erkeklere musallat olmuş periler, erkeklerin hormonlarının bayan hormonuna dönüşmesine sebebiyet verir ve o erkek kendisini bayan gibi hisseder. Cinsel olarak tercihi bayan değil de, hemcinsleri olur. Çünkü onu üzerindeki büyüden gelen görünmeyen varlık etkiliyordur, o yönlendiriyordur. Bayanlarda da aynı şekilde büyüden gelen varlık etkili olur ve o bayanın hormonlarının erkek gibi hissetmesine sebebiyet verir ve erkeklere değil, kendi hemcinsleriyle munasebete girer. Çünkü büyüden gelen görünmeyen varlık etkiliyordur, o yönlendirir kişiyi. Bu büyü bozulduğunda kişi düzenli olarak bu konudaki tedavisi yaptırdığı taktirde bu sıkıntılardan kurtulup, hayatına normal bir şekilde devam edebilir.)

10) Bazı kişilerin üzerindeki büyünün kötü etkileri çok yüksektir ve görünmeyen varlıklarla cinsel munasebete girip, onlarla evlilik yaparlar ve bu dünyadan kopar. 3. boyutta yaşamaya başlarlar. Görünmeyen varlıklardan çocukları olan kişiler bile vardır. Bu kişiler toplumdan kişiler toplumdan uzaklaşırlar, insanlar arasında soğuk, aksi, anlaşılmaz, geçimsiz, huysuz, agrasif ve farklı yani sıra dışı kişiler olurlar. Bazıları ise aklını yeme derecesine bile gelebilir.

11) Psikolojik ve ruh dünyaları bozulur. (Bu en tehlikeli olan bölümdür. Büyü bozulmadığı takdirde, intihar ve cinayetler ile sonuçlanır. Çünkü şeytanın dünyadaki görevi iman eden ruhları cehenneme götürmektir. İman etmeyen cinler kötü yapılmış büyüler ile iman eden ruhlara musallat olur ve bunları yoldan çıkartır, cinayet veya intihar yaşamalarına sebebiyet verir.)

 

Sonuçta negatif enerji, insanlığın kötülüğüne yapılmış büyülerin çeşitleri çoktur. Çok tehlikeli ve zararları vardır. Bunlara karşı bilinçli olmak gerekmektedir ve bu belirtileri hissettiğinizde acil olarak çözüm yaptırmanız gerekiyor. Hayat standartlarınızın bozulmaması ve iyi ilerlemesi için. Kişinin üzerindeki büyü bozulmadığı taktirde ömür boyu etkişi olur ve anneden babadan çocuktan toruna kadar geçer, etkisi asla bitmez.

 
 

Büyünün var olduğunun teşhisini ancak uzman kişiler tespit edebilirler. Bunlarda medyum, hoca vs. kişilerdir. Bunların dışında bu işlerden anlamayan, bilgisi olmayan kişilerin büyü bozma yada büyü yapma işlerine girmemelidir. Bilinçsiz yapılan büyü bozma ve büyü yapma işlemleri çok tehlikeli sonuçlara varabilir, lütfen bilgisi olmayan kişiler bu işlere kalkışmasınlar. Kulaktan dolma bilgilerle bu işleri yapmaya kalkışmasınlar, kendilerine ve çevrelerine telefüsü mümkün olmayacak zarar verirler.

 
 

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor ve hissediyorsanız bilgi almak ve bozdurmak için buradan Medyum Necla ile iletişime geçebilirsiniz.

 
 

Medyum Necla İletişim;
Randevu Tel: 0539 457 49 72

Paylaş:
"Kişinin Üzerindeki Büyünün Belirtileri Nelerdir?" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Hollanda;

Ilginc…


26.04.2013 20:52
demet can;

benim hayatim hep ters gidiyir…… ney yapsam bis mutluluk yok …… 3 sever evlendim ayrildim…… bilmiyorum hic birseyim yurumuyor……. acaba neden hep vucutum rahatsiz…… hep dudunurum nerde hata yapiyirum….. belki siz bana bir yol gistere bilirsiniz…. tsk


13.08.2013 20:11
volkan karaman;

sizden nasıl bilgi alabilirim acaba eşimle ayryız da öğrenmek isterim doğru şeylere ihityacım var ne olcak ne bitecek diye


20.08.2013 20:49
nuray senozu;

Yıldızname bakma bedeli ne kadardır sevgiler…


08.03.2014 17:12
levent deniz;

İs yerimin catisinda havalandirma bosluguna sarkitilmis sekilde bir parca beyaz atledin icine gazteye sarili bir et parcasina benzeyen fakat kurtlanmis kurumus sekilde bir sey buldum tesadufen ve cismin bagli oldugu iptede duyumler vardi ne oldugunu bilemedim abim hocaya gostermis oda cozmus denize atmis ama bana soylemiyorlar ne oldugunu yardimci olurmusunuz bu konuda bana.


22.03.2014 12:25
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Medyum Necla’dan Nasıl Randevu Alabilirim?
  Medyum Necla ile İletişime Geçebilmek için   Bir çok...
Medyum Necla’nin Çıkan Kehanetleri..
Medyum Necla Kimdir? Ünlülerin Medyumu, Medyum Necla Kayseri Doğumlu olup,...
Medyum Necla Yeni Resimleri Galeri Bölümüne Eklenmiştir..
Medyum Necla’nin yeni resimleri GALERİ bölümümüze eklenmiştir. Medyum Necla’nin tüm...
Medyum Necla
Günümüzden gerçek bir medyum bulmak oldukça zordur. Medyum Necla bu...