Randevu Iletisim
Randevu Almak için Hemen Arayın;

0539 457 49 72

rabia

Akrep Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu
Bu haber 19 May 2013 Paz 21:19 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Akrep burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu
2013 mayıs ayı akrep burcu yorumu
2013 mayıs akrep burcu
mayıs ayı 2013 akrep burcu yorumu

 

Akrep Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu

Akrep Burcu

Akrep burcu Mayıs ayının ilk haftasında ilişkinizle ilgili akıllı ve mantıklı ileriyi de düşünerek kararlar almanız lazım,. İkiniz sürekli sorunları konuşmak yerine birbirinizin hayatındaki anlamı nedir onu çözün, evlilik olsun ayrılık olsun ilişkinizi yeniden değerlendirin. Bu dönemde vazgeçmez zor olur. Karmaşalar kafa yoran düşünceler çözüme gider…

9 Mayıs tarihi itibariyle, iş ve aşkta zorlayıcı tarihlerdir, şüphe uyandıran olaylarla karşılaşılır, Partnerinizle iletişiminiz son derece önemli. Güvensizlik içeren hareketlerde bulunan sevgiliniz veya eşinizle mutlaka konuşmalı ve sorunlarınızı çözmelisiniz..

10 Mayıs tarihindeki Güneş Tutulması, aşk hayatınızda etkili, ayrıca maddi konular ve iş hayatınızda önem teşkil ediyor.. Mücadeleli günler sizi bekliyor.. Olayları akışına bırakmak gerekiyor yoksa duygusal baskılar gerebilir ve siz zorlanabilirsiniz.

15 Mayıs tarihinde kandırılmalara karşı dikkatli olmanız lazım sevgili akrepler

21 Mayıs saat 00:19 olana dek Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. İş hayatınız ve ilişkiniz, iş ortaklığınızla ilgili konularda önem taşıyor. Her anlamda geleceğimizin hesabını düşünerek hareket etmemiz lazım. İlişkisi sağlam temellere dayalı çiftler için olumlu bir dönem. Problem yaşayan çiftlerde yeniden değerlendirmeliler ilişkilerini… güven hissi veren ve çelişki içermeyen iş ve ilişkilere yönelmeliyiz. Güneş-Boğa burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 1, 2, 7, 10, 12, 18 Mayıs.

Paylaş:
"Akrep Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Medyum Necla
MEDYUM NECLA 2014 ŞUBAT AYLIK BURÇ YORUMLARI    KOÇ BURCU:...
Medyum Necla’nin Akrep Burcu Hakkındaki Yorumu..
Ünlülerin medyumu, Medyum Necla akrep burcu hakkında yorum yaptı. Sizde...