Randevu Iletisim
Randevu Almak için Hemen Arayın;

0539 457 49 72

rabia

2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Medyum Necla

2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Medyum Necla
Bu haber 04 Şub 2014 Sal 12:21 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

MEDYUM NECLA 2014 ŞUBAT AYLIK BURÇ YORUMLARI burc_resimleri

  

koc-burcu
KOÇ BURCU:
Bilinç altımızda sevgıye şevkate ve ıhtıyaç duyabılırız,sevgı ve şevkatli insanlarla olmanız sızı mutlu edecek buna bır haylı ıhtıyac duyacaksınız .. Merkür-Balık burcunda geri hareketine başladığı için,karışıklıklarla akrşı karşıya kalabılır ve duygu karmaşası yaşayabılırsnız dıkkatlı olmak lazım dengelerı korumalısınız sevgılı koçlar .yeni kişşilerle tanışabılır ama guven sorunu yaşayıp sıkılabılırsınız. Merkür bu hafta Balık burcundan, Kova burcuna gerileyecek bu donemde ilişkilerde mesafeli olmak lazım aşk hayatınızda oldukça dikkat çekici olacak ve bunun tadını çıkaracaksınız ..iş hayatında dıkkatlı olmak ve ani kararlardan degişikliklerden kaçınmak lazım ..iş hayatınızda baskıcı ortamar oluşabılır dengelı ve torparlayıcı olmalısınız ..maddi konulardada hesaplı harcamalar yapmak yararınıza olacaktır ..merur gerı hareketınden dolayı abartılı maddı harcamalar ve borç alımları yapmamalısınız sonradan sıkıntı yaşamanıza sebeb olur ..ay sonu rahatlama gorunuyor …

  

boga

BOGA BURCU:
Aşk hayatınızda ve varolan ilişkinize yenıden gözden geçirmelisiniz bakış açılarınız aynımı sorunlar nerreden kaynaklanıyor bunları araştırıp çözume kavuşşturmalısınız .. Merkür-balık burcunda gerileyecek..buda ilişkilerini etkıleyecek eşiniz yada sevgılınızle ortak kararlar almalısınız ve bırlıkte çözume gıtmelısınız..17-23 Şubat haftası: Güneş-Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. arkadaşlıklarda seempatık sevgı dolu ve yardım sever olacaksınız özel hayatınızdada sevgı ve uyum beklentılerınız olacak ..ayaklarınızın yere saglam basmasını ısteyecek ve şuphe duyacagınız olayladan ve sıkıntılardan uzak duracaksınız ..iş hayatında ıkılemde kalabılırısınız bır taraftan kendınızı gösterme çabanız dıger yönden iş arkadaşlarınızı ıyı bır şekılde ıdare etmek ve ustlerınde guçlu etkı bırakma ıstegınız yogunlaşacak..iş hayatınızda zorlayıcı ve rakiplerinizle yarış içinde olacaksınız..bunalıyorsunuz ve yenılenme degişim dönemıne gırıyorsunuz..Merkür geri hareket dönemindeyiz. maddi konularda Çok iyi düşünmeniz lazım gelebılecek teklırlerı ıyı degerlendırıp araştırmanız lazım ani kararlardan sakının .. Kazanç anlamında kurulan bağlantılar, Merkür geri hareketi nedeniyle yavaşlayabilir.Maddi konularda kiminle bir bağlantımız olursa olsun,dürüstlük arayışındasınız. Bir de kazanç anlamındaki konular üzerinde Merkür geri hareket dönemindeyiz. İş baglantılarımızda bilinçli hareket etmenız lazım saglık sorunlarına dıkkat ..

  

ikizler

İKİZLER BURCU:
Merkür geri hareketi nedeniyle hafta ortasında tanışacağınız kişilerle veya ilişkilerde,dış etkenlere ve sözlerinizde çok dikkatli olmalısınız .bu dönemde ilişkilerinizde bitiş ve yeni naşlama kararları almayınız uygun bir dönem degil .. Beklemede kalmak ve ani kararlar almamak daha saglıklı olacaktır.. Bu ayın sonunda Merkür düzeldiğinde kararlar alın ve başlangıçlar yapın sevgılı ıkızler burcu ..aşkta zorlu bır dönemden geçiyorsanız ıstıkrarsız ve sıkıcı bır ışışkı sıze göre degılyenıden degerlendırmelısınız..iş hayatınızda belli olmayan durumlar ve surumcemedı olaylar sızd sıkıntı yapabılır merkur gerı hareketı başlayacagı için duygularla degıl daha mantık agırlıklı olmalısınız üzülmemek için.. Sosyal aktivıtelere yönelmek sizi rahatlatacaktır .. hedefimize uygun şekilde hareket etme özgürlüğünüz sizde ..yeteneklerınız konusunda kararsızlık yaşayıp kafanızı karıştırabılırsınız sanata ve felsefeye yöneleceksınız .. maddi konularda asla düşünmeden hareket etmemelısınız ve dıkkatlı olmasınız .. Balık burcunda gerileyecek Merkür, çok dikkatli gözden geçirmelerde bulunmanın önemini işaret etmektedir.. Aslan burcunda 15 Şubat tarihinde oluşacak Dolunay maddı konularda dıkkat etmenıze ve butçenızı aşmamnız konusunda uyarıyor ..17-23 Şubat haftası: Merkür geri hareketini göz önüne almamızda yarar var. Bazı fırsatlar karşınıza çıksa da, bunların sağlamlığı konusunda çok iyi düşününüz.

  

yengec

YENGEÇ BURCU:
Ailenız ve aşk hayatınız ön plana çıkacak ..ilişkinizi degerlendıreceksınız ve sorunlarınızı çözmek için ugraşacak kafanızı karıştıran durumları çözumleyeceksınız..iş hayatınızla alakalı yenı teklıflerı kabul etmeden araştırmak ve tam anlamıyla degerlendırme yapmalısınız .merkur gerıledıgı için dogru kararlar almakta zorlanabılirsınız ,mantık agırlıklı düşünmek sizi yanlış kararlar almaktan koruyacaktır.maneviyata ilgi duyacak ve huzur bulacaksınız ruhsal ratahlama yaşayacagınız ortamlar çekecek …yeni iş arayışlarına yönelmelerınız olacak bu durum sızı bıraz zorlayabılır ama degişime engel olunamaz hayatın getırdıgı degişimler olarak kabullenmelisiniz..maddi anlamda guzel gelışmeler yaşayacaksınız.ama fınans konularında dıkkatlı olunuz dogru kişilerin yönlendırmesıne musade edınız aksı takdırde sıkıntılarla karşılaşabılırsınız..merkur gerı harekette olacagı ıcın çok fazla maddı konularda açılımlara gırmeyınız ..

  

aslan

ASLAN BURCU:
Aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde iletişim kopuklugu ve fikir çatışmaları yaşayabılırısnız.merkurun gerı harekette olması aşk hayatında sorunlar yaşamanıza sebebıyet verebılır dıkkatlı olmanız lazım ..baskılardan sıkılabılırsınız ..aşk hayatında bitiş kararları almamalısınız dogru zamanlama degıl ..duygusal anlamda sınırlarınızı korumalısınız haksızlıklarla karşılaşmamamk ıcın dıkkatlı olmalısınız. burcunuzda oluşan Dolunay özel isteklerınızın dış etkenlerden dolayı engellemelere takılabılecegını işaret edıyor.iş hayatınızda yogunluk ve çok çalışmak durumunda kalacaksınız.ay sonuna dogru merkur gerı hareketı sona erecek ve iş hayatınızdakı yanlış anlaşılmalar ve karışıklıklarda yoluna gırecek.. ortaklık ve alım satım ışlerınde dıkkatlı olmanızda fayda var ..hesap larınızı ıyı yapmalısınız hesapsız harcamalardan dolayı sıkıntı yaşayabılırısınız.iş ve aşk hayatınızda ay sonunda kararlar alacaksınız ve kafanız rahatlayacak . BAŞAK :5 şubat sizin için önemli bir tarih manevıyat ve ruhsal anlamda hoş şeyler yaşayacak ve bakış açınızı degiştireceksiniz.bu güzel enerjiler partnerinizlede hoş duygular yaşamanıza ve baglarınızın güçlenmesine sebebiyet verecektir .ilişkisi olmayanların hayatlarına girecek kişilerle ilişkilerini önemli noktaya taşıyıp evlilige kadar göturebilirler. Merkür geri hareketine başlayacak.ilişkinize odaklanacaksınız herkonuda anlaşamasanız bıle niyette aynı oluşunuz baglayıcı sebeb olacak..yeni işlere imza atmadan önce çok dıkkatlı duşunun zorlanabılırsinız.. dolunay ruhsal ve bedensel anlamda zorlayıcı olabılır. yöneticiniz Merkür’ün geri hareketiiş hayatınızda dikkatli olmanızı önerir ..ay sonunda guzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz ama bunlar yeterli olmayabilir maddi krizler ve sıkıntılarınızı halletmekte daha güçlü gelişmelere ihtiyacınız var ..zamana ve cesaret dugyusuna ihtiyacınız olacak ..piyasaların karışık olması sizin maddi durumunuzdada rol oynayacaktır ..güvenilir iş ortaklıgı yapmak için girişimlerde bulunabilirsiniz..Merkür geri hareket döneminde oldugu için zamanlama dogru olmaz biraz zamana bırakmak daha faydalı olacaktır .ay sonuna dogru maddi anlamda gelışmeler olacak . iş anlamındada uzun vadeli düşünmek ve dıkkatli kararlar almak VE RİSKTEN UZAK DURMAK gerekiyor.

  

terazi

TERAZİ BURCU:
Aşk hayatınızda ve ilişkinizde gel gitler ve karışık duygular yaşabilirsiniz. Merkür geri hareketinin Balık burcunda gerçekleşmesi sebebiyle her konuda dikkatli olmakta ve ayrıntılara egilmetke fayda var.iş konuları önem kazanacak Ay sonuna doğru Merkür geri hareketi bittiğinde,düşüncelerinizde degişimler yaşayacak ve gelecek kaygısı taşımayacaksınız herşeyi daha oluruna bırakacaksınız.Merkür Kova burcuna gerileyecek, ardından dolunay derken,15 şubatta aşk hayatınızda rahatlamalar yaşayacaksınız.baskıcı ve sıkıcı aşklar sıze göre degil ilişkinizde yaşayacagınız bu gibi durumlar sizi kararlar almaya yöneltmesin merkür geri hareketinde karar almak dogru degildir .beklemek daha saglıklıdır bu dönemde .finansal konular sizin için aşk hayatınızdan dahada fazla düşünmenize sebebiyet verecek bu dönem .. dış etkenlerden dolayı aşk hayatınızda geçici huzursuzluklar yaşayabilirsiniz ..olumlu düşüneceksiniz konu her ne olursa olsun ..iş hayatınızda iletişiminiz güçlenecek ve olumlu olacak.Güneş Balık burcunda ilerlemeye başlayacak bu durum sizin pozitif insanlarla çalışmanızda desdekleyici olacak..dikkat etmeniz gereken durumsa bu kişilerle yapacagınzı işlerde beklentileriniz ve kazanç durumlarınızı ele almaktır.iş alanında eksikliklerinizi tamamlamak ve hedeflerinize odaklanmanız gerekıyor ..acele kararlar almaktan kaçınınız sevgili teraziler..

  

akrep

AKREP BURCU:
bu dönemde olumlu enerjiler sizi etkileyecek aşk ta yenilenmeler sıkıntılardan kurtulmalar ve mutluluk yaşayacaksınız.Merkür aşk evinizde gerileyecek.aşk tercihlerinizde mantıklı karar vermelisiniz.gerçekci hareket etmelisiniz .bu dönemde ailevi konularda dış etkenler baskıcı ortamlar oluşturabilir bu durum sizi yorabilir.Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için,kararlarda dikkatli olmalısınız ve acele etmemelisiniz.herşeyi hesaplayarak kararlar almalısınız yenilikler yapmalısınız .meydana gelecek Dolunay,iş ve ailevi konularda zorlayıcı olabilir ,sorumluluklarınız artar ve zorlanabilirsiniz.kendinizi pozitif yönde ifade edeceksiniz çevrenizde karşı.sizi boş şeylerle oyalayan ve zamanınızı gereksiz çalan kişilerden uzak durun.kafanız karışıp git geller yaşayabilirsiniz sakin ve saglıklı düşünmeniz gerekiyor.ev degişiklikleri yapmanız gerekebilir hesaplamalarınızı iyi yapmalısınız. Jüpiter-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm,maddi anlamda ve saglık konusunda sizi zorlayabilir.ay sonuna dogru merkür geri hareketinin bitişi sizi rahatlatacak sevgili akrepler..

  

yay

YAY BURCU:
Merkür Balık burcunda oldugu için gerçekleri görmekte sizi yanıltabilir yeni tanışacagınız kişilere ve söylenenlere karşı dikkatli olmalısınız sevgili yay lar .. Ay sonuna doğru Merkür gerilemesi bittiğinde aşk hayatınız rahatlayacak ve gelişmeler yaşanacaktır.iletişiminizi saglıklı yapmalısınız yanlış anlaşmalar ve anlaşılmamalara fırsat vermemek için.Merkür geri hareketini unutmayalım hesaba katalım ve ne olursa olsun acele kararlardan kaçınalım.önyargılı düşüncelerden kaçınmak ve güven konusunu önemsemelisiniz.iş hayatındada merkur gerı hareketınden dolayı herşeyi detaylarıyla inceleyerek karar vermelisiniz yanılmalara ve tam anlamıyla tanımadıgınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız.yapılacak en iyi şeyler bu dönemde yarım kalmış işlerinizi tamamlamaktır.Yöneticiniz Jüpiter bu ay sonuna dogru son derece önemli bir görünüm yapacak.bu durum ortaklıklarınızı ve maddıyatınızı etkileyecektir mantıklı kararlar vermelisiniz. maddi konular üzerinde de etkili olacak Dolunay daha fazla kazancınızın olması konusunda etkili olacak ev sizi bu yönde arayışlara yöneltecektir. OĞLAK:5 şubat oglak burçları için en önemli tarih heranlamda rahatlama dönemidir .evlilige dogru giden bir lişki,daha önce olmasında engel çıkan işlerinizin olması,güçlenme ve herşeyin daha saglıklı ilerlemesine sebeb olacaktır bu dönem. gerçekleşecek Dolunay ilve birlikte hareket etmenizde faydalı olacaktir.işkinizdeki sorunları çözmenizde. Güneşin Balık burcuna geçmesiyle çevre ilişkilerinde daha ılımlı ve paylaşımcı olacaksınız.mali konularla ugraşacak ve daha fazla kazanç saglayacak işlere yöneleceksiniz.Merkür geri hareketi oldugu için bu dönemde yeniliklerde çok dikkatli olmalısınız karar vermeden önce iyice incelemelisiniz yeni teklifler üzrerinde. Sabırlı davranmak ve ani harcamalar yapma konusunda dikkatli olmalısınız.ay sonunda olaylar dahada netlik kazanacaktır.

  

kova

KOVA BURCU:
Aşk hayatınızda sizi etkilemek için bş vaatlerde bulunan kişilere karşı dikkatli olmanız lazım. ilişki evinizde oluşacak Dolunay partnerinizle olan ilişkinizde mantık agırlıklı olmanız ve egoist düşünmemeniz konusunda uyarıyor. Sorunlarınız varsa ilişkinizde dolunay bunları dahada yüzüstüne çıkaracaktır ve gündeme getirecektir. Sevgili kovalar kafanızda oluşacak soru işaretleri karışık duygular yaşamanıza sebebiyet verebilir.soru işaretleri çözümlenmedende rahat edemezsiniz ve prensipleriniz dışına çıkmazsınız. Merkür geri hareketi sizde geçmişte yaşadıgınız sıkıntıları hatırlatır ve dahada dikkatli olmanızı saglar.sizin için güven herşeydir güvensizlikler cansıkıcı olabilir. ay sonuna dogru merkür düz harekete geçecek ve sizde daha rahat olacaksınız aşk ta ve sosyal yaşamınızda sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız.iş hayatınızda sadece kendi görüşlerinize degilde genel bakarsanız başarıyı yakalamanız sizin için daha kolay olacak. Dolunay bireysel anlamda kararlar almanızda etkili olabilir.otoriter kişilerle yapacagınız işlerde baskı hissedebilirsiniz.merkür geri harekette oldugu için ay sonuna kadariş degiştirme konusunda dikkatli olmalısınız.maddi konulardada dikkatli olmalıyız merkur o konudada etkılı olacak.görüşmelerdeki tanımadıgınız kişilere karşı dıkkatlı olmanızda yayar var bu donemde.ay sonunda her konuda rahatlama yaşayacaksınız.

  

balik

BALIK BURCU:
aşk hayatınızda ay başında baskılar ve kafa karışıklıgı yaşayabilirsiniz 5 şubattan sonra rahatlamalar yaşayacaksınız. Merkür burcunuzda geri hareketini sürdürdüğü için ilişkilerde dikkatli olmak gerekiyor her söze aldanmamak detaylara inmek gerekiyor. Dolunay oluşumuyla mantıklı düşünmekte zorlanabilirsiniz.daha önce yaşamış oldugunuz sıkıntıları hatırlayıp etkisinde kalabilirsiniz.20 şubatta Güneş burcunuzda ilerleyecek bu size olumlu etkiler getirecek.aşk sizin için çok önemli.birden bire degişiklik isteyebilir ve sorunlu ilişkiler bitebilir yada yeni bir aşk başlar.5 şubat tarıhı sizi iş hayatınızdada olumlu etkileyecek neyi hedefliyorsanız şansınız açık olacak ve daha rahat ulaşacaksınız.desdekler alacaksınız ve işlerınız yolunda gidecek. Dolunay ay ortalarında sızı zorlayabılır saglık ve çalışma hayatınızla ılgılı konularda.gereksız abartılar ve pıskolojınızde huzursuzluklar yaşamanıza sebebıyet verebılır. Merkür geri hareketi oldugu için hiçbirşeye aniden karar vermeyiniz yanıltıcı ve zarar göreceginiz şekılde olabılır ay sonu bu durumla daha rahatlayacaktır merkur duz harekete geçtıgı için.çalışma hayatınızdaki degişim sizi zorlayabilir.sabırla karıyerınızde yukselışler ve başarılar saglayabılırsınız. Ancak bu görünümler, yine de dikkatli olmamızı ve riskli harcamalardan, kararlardan uzak durmamızı. Merkür’ün geri hareketi özellikle başkalarından beklediğiniz gelir anlamındaki destekleri kısıtlayıcı, yavaşlatıcı olduğu için önümüzü tam olarak göremeyeceğiz.

  

ŞUBAT AYINDAKİ ETKİLİ TARİHLER:
Merkür-Balık burcu geri hareket dönemi: 6 Şubat saat 23:43-13 Şubat saat 05:31
Merkür-Kova burcu geri hareket dönemi: 13 Şubat saat 05:31-28 Şubat saat 16:00
Dolunay: 15 Şubat saat 01:53 Aslan burcunda oluşacaktır.
Güneş-Balık burcu seyri: 18 Şubat saat 19:59-20 Mart saat 18:57

MEDYUM NECLA

www.medyumnecla.com – 05394574972 

Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz/alınamaz.

Paylaş:
"2014 Şubat Ayı Burç Yorumları – Medyum Necla" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Medyum Necla TV EM’de Canlı Yayına Konuk Oldu
Ünlülerin medyumu Medyum Necla, 13.11.2013 tarihinde TVem televizyon kanalında canlı...
Medyum Necla’dan Nasıl Randevu Alabilirim?
  Medyum Necla ile İletişime Geçebilmek için   Bir çok...
Balık Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu
Balık burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu 2013 mayıs ayı Balık...
Kova Burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu
Kova burcu 2013 Mayıs Ayı Yorumu 2013 mayıs ayı Kova...